petr��leum k��lyha (0 tétel)
simeon
rézveretes női íróasztal
fém kéz
empire csésze
hímzett lenvászon
ism jelzés
horgolt virág
alföldi berill
zsolnay tádé
agár 2021
beszédes bronz
royal albert flower
bécsi íróasztal
adderley fajansz
mini korsó
régi antik gyűrű
alföldi porcelán mártásos
oroszország unc
michaela frey bross
deco csillár
hajt
monet karkötő
aranyozott gránát
tél a tanyán
1962 augusztus