poh��rsz��k (0 tétel)
csehország
patkoló
kapu kilincs
komód terítő
utazó lány
lápisz ezüst gyűrű
standard
kerámia fakanáltartó
alföldi virág
ezüst talpas váza
aranyozott étkészlet
zsolnay váza szivar
szputnyik csillár
reklám bögre
amphora austria
ferkovics
hollóházi tea
férfi napszemüveg
tilles
1908 1 korona
sétapálca tartó
gyertyaív
szőnyeg sérült
vajszínű
karcagi falitányér