rác andrás (71 tétel)
Rác András - 100 x 200 cm - olaj, farost
Hatalmas méret!
500.000 HUF
1,385.93 USD
Rác András - Szigeten - 1964
Kiállítva 1967-ben a Műcsarnokban
450.000 HUF
1,247.34 USD
Rác András - 2 múalkotás párban 30x30 cm
A megjelölt ár a két darabra együttesen értendő
300.000 HUF
831.56 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 11:43
250.000 HUF
692.96 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 08:11
150.000 HUF
415.78 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 11:13
100.000 HUF
277.19 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 10:23
70.000 HUF
194.03 USD
Feltöltve: 2024. jan. 06. 12:02
49.500 HUF
137.21 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 21:17
45.000 HUF
124.73 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 21:20
45.000 HUF
124.73 USD
Feltöltve: 2023. nov. 20. 17:42
39.500 HUF
109.49 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 17:26
28.000 HUF
77.61 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 13:56
24.500 HUF
67.91 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 18:07
19.500 HUF
54.05 USD
Feltöltve: 2023. dec. 28. 11:58
17.000 HUF
47.12 USD
jeruzsálem medál
vörös érdemrend
rézkarc rézlemezen
középkori páncélos lovag
1000 forintos ezüst
gondolás
pillangó bronz
10 peng 1926
retro francia pohár
szecessziós ezüst cukordoboz
karl ens madárpár
ezüst gyűrű holdkővel
royal albert memory lane
100 peng 1930
türkiz gyűrű 59
napszemüveg carrera
ékszertartó luxus
mészöly munkás béla
fényseregély herendi
zsolnay arat
pl��d
masé köves ékszer
autó hűtősapka
érmeregiszter
arany ra