r��gi m��ria med��l (0 tétel)
michael graves
zöld lóheremintás alföldi
mini csupor
madaras gobelin
poroszló
thonet szék jelzett
gaf
angyalos váza
zsolnay búzavirág mokkás
csikó festmény
ezüst karkötő tömör
az eltűnt idő nyomában
gyöngyház berakásos ezüst
rózsaolaj tartó
porcelán katicabogaras
aranyozott tányérok
gorka jelzett
bécsi fazon
őszi dekor
opál gyűrű 52
szerencsi mikulás
váczi kerámia
1993 1000 e
karácsonyfadísz cseh
karácsonyfa dísz csillám