rudnay gyula (43 tétel)
RUDNAY GYULA - BÍRÁLATI SZÁM MNG 190/980
ADÁS-VÉTELI SZERZŐDÉSSEL ÉLETTARTAM GARANCIA
198.000 HUF
557.90 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 13:24
650.000 HUF
1,831.50 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 21:16
20.000 HUF
56.35 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 14:37
65.000 HUF
183.15 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 07:49
30.000 HUF
84.53 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 15:46
125.000 HUF
352.21 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 09:31
580.000 HUF
1,634.26 USD
Feltöltve: 2024. jan. 04. 19:04
320.000 HUF
901.66 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 10:58
34.500 HUF
97.21 USD
RUDNAY GYULA - Vágtató lovasok, rézkarc, kerettel 28x38 cm, hagyatéki (fekete-fehér, századfordulós)
19.000 HUF
53.54 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 14:39
195.000 HUF
549.45 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 14:28
149.000 HUF
419.84 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
17.500 HUF
49.31 USD
samott
üveges szekrény
katonai karóra
békekölcsön
1867
harencz
flexaret
zsolnay maszk
egri csillagok
kék pohár
krecsmár istván
nád
wilhemsburg
polcdísz
iparművészeti lámpa
medve kerámia
vásárhelyi kerámia
gyertyáni németh gyula
ezüst 200
csillag
fortuna
asztali óra szerkezet
talpas kristály kínáló
teddy maci
ing