s��rga zaf��r (0 tétel)
1936 berlin
ezüstözött orosz
nyírkarász
kiss rezső
gömb lámpabúra
retro karosszék
pörgettyű
tenisz karkötő
szőcs lászló
türkizköves fülbevaló
aranyozott étkészlet
pákozd
retro locsoló
aranyszélű zsolnay
szilágyi sándor
rövidnadrág
tigris szobor
rádiós magnó
vászon hímzett
szarvas trófea
rózsa györgy
ind
lápisz ezüst gyűrű
zsolnay focista
reklám hamutartó