stoffi (0 tétel)
fa állólámpa
retro poszter
szecessziós kaspó
óriási
petróleum lámpa búra
hollóházi kakas
pallas nagy lexikona
kutas
ezüst ékszerszett
1867
kínai kaspó
prussia
viktória minta
kájha
gránit kancsó
skócia
kutyák
tatra szék
szegecselt
kő váza
növény litográfia
25 korona
gannay jános
aranyozott bronz
széntartó