szöllősi (11 tétel)
Szöllősi Jànos: Fiatal làny festmény.Szép laparanyozott keretben, Szöllősy,Ferenczy Károly mestere !
48.000 HUF
134.91 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 10:41
45.000 HUF
126.47 USD
Feltöltve: 2023. júl. 24. 10:41
1.990 HUF
5.59 USD
szegedi képeslap
távolság
papart max
herendi mária szobor
ezüst szedőkanál
afrika szobor
zsolnay pompadour cukortartó
réz morzsalapát
munka érdemrend bronz
cicás gyűrű
iparművészet könyve
cello
váza pöttyös
herendi falilámpa
hans wagner
alacsony polc
patchwork ágytakaró
jelzett retro kerámia
regency hollywood
herend aponyi
ezüst 5 forintos
franciakapcsos fülbevaló
50 fillér 1972
nagyasszonyunk
skrdlovice