szecesszi��s majolika (0 tétel)
vörösréz sütőforma
torony óra
h0 vasút
szamosújvár
herendi udvarlás
kerámia szűrő
porcelán fogó
tramp art
aranyozott érmék
antik kulacs
bolygó
zsolnay manófüles teás
fém óraszíj
narancs váza
japán akvarell
érme lot
görkorcsolya
sárga váza
herendi kisfiú
csillagos
ferenc józsef korona
hajas tibor
solido
jimmy
herendi tyúk