t��rdepl�� (0 tétel)
xii
zsolnay háló
nagy virágosváza
fehérarany opál
komód restaurált
dybisewszky
záhony
ausztria 1 schilling
herendi porcelán kosár
kerámia szobor lány
kukori és kotkoda
csillagjózsef
szemet gyönyörködtető
brandenburgi
focis porcelán
art deco sérült
1961 július
rézből
zsolnay kerámia korsó
2 db vitrin
lemez dedikált
tiffany csillár mennyezeti
ezüst peremmel
szegedi paprika
b pengő unc