valik (19 tétel)
Feltöltve: 2023. nov. 10. 19:43
29.500 HUF
80.98 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 19:40
65.000 HUF
178.42 USD
"Vali" jelzéssel, nagyméretű, színes üvegkép, ovális formájú, jelzett, keret nélkül. Gyönyörű színek
75.000 HUF
205.87 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 22:06
85.000 HUF
233.32 USD
Feltöltve: 2023. okt. 28. 15:12
115.000 HUF
315.67 USD
liliom
intarzia
matáv
olvasó fiú
nba
ökörszem
smaragd medál
faragott szék
gyertyányi németh
magyar nemzet története
festmény hajó
churchill porcelán
faragott szekrény
mandzsetta gömb
kerekes józsef
kárpitozott szék
álló gyertyatartó
zsolnay leveses csésze
szily
berényi róbert
nógrádi
krieg
velence
50fillér
ezüst tárgyak