vertel andrea (12 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 14. 12:50
1.100 HUF
3.04 USD
Feltöltve: 2023. júl. 20. 13:48
3.000 HUF
8.29 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
64.000 HUF
176.90 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 02:00
78.000 HUF
215.59 USD
kínai teáskészlet
bankárlámpa
rosenthal kávés
intarziás szekrény
bécsi barokk falióra
antoinette
liszt
edény alátét
görög porcelán
palicz józsef
töltőceruza
századfordulós
száz pengő
fiú
osváth miklós
gyöngy ezüst nyaklánc
tálas polc
ficzere
krokodil táska
fém szobor
csallóközi farkas lőrinc
zórád géza
stopper
zeller mihály
2 korona 1920