waterman (5 tétel)
herendi tálca
thurmayer
tengeralattjáró
karikatúra
leica
horgolt takaró
passau
ón fedeles korsó
restaurált
hitler jugend
zsolnay szürkemarha
lenvászon terítő
gumibot
pécsi pilch
lemez doboz
zsolnay váza búzavirág
polirezin
német juhász
zsellérek
árvácska
kovács kati
alföldi süteményes
ökröcske
angol teás
usa 1 dollár