%EF%BF%BD%EF%BF%BDb%EF%BF%BD%EF%BF%BDnya (0 tétel)
herendi batthyány
typarium
pataki józsef
pázmány sor
szabó magda
nagyon régi
pfenning
kerámia fűszertartó
porcelán jézus
szőtt
ezüst lap
vászonkép
süteményes villa
gábri albert
lőszer hüvely
sérült
hímzett kendő
gruen
forint 1946
rózsafűzértartó
2 forint 1970
komaszilke
zsolnay virágos étkészlet
szekszárd
mezőgazdaság