%EF%BF%BD%EF%BF%BDsv%EF%BF%BD%EF%BF%BDny%20%EF%BF%BD%EF%BF%BDkszer (0 tétel)
pamutvászon
kristályüveg
kovács tűzhely
oetker
ezüst érem
hajas baba
különleges ezüst gyűrű
pipacsos gránit
zsolnay virágos étkészlet
súly
hímzett terítők
krón
zsák
schumacher
autó plakett
empire íróasztal
gurulós szék
50 korona 1920
kovács géza
moritz
sérült
holdfázis
cserép tál
100 pengő 1926
asztalok