üvegbetétes tálca (17 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 10. 16:13
28.000 HUF
78.12 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 19:27
6.000 HUF
16.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 10:08
13.500 HUF
37.66 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 18:53
12.800 HUF
35.71 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 14:34
3.490 HUF
9.74 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 09:08
6.990 HUF
19.50 USD
Pazar, vastagon ezüstözött, üvegbetétes fűszerszóró trió, hozzá illő tálcával, áttört díszítéssel
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
8.780 HUF
24.50 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 20:25
6.950 HUF
19.39 USD
Feltöltve: 2023. okt. 28. 20:04
35.000 HUF
97.65 USD
Feltöltve: 2023. okt. 06. 09:50
18.300 HUF
51.06 USD
ezüst kávé
fehér alföldi tányér
nemesacél nyaklánc
török tál
italkínáló
hecsedli mintás porcelán
abc tányér
art deco fali maszk
figurális gyertyatartó
aquincum tacskó
lencsibaba
karácsonyfadísz hegedű
berky nándor
precíziós
mátrai vilmos
nagy köves ezüst gyűrű
s m
antik zenélő
lenvászon ing
csehszlovák fotel
koller
élesdy rézkarc
márvány asztali lámpa
tauber
lexington