ősz (611 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 09:12
6.800 HUF
18.84 USD
Feltöltve: Tegnap, 09:12
12.880 HUF
35.69 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 14:16
125.000 HUF
346.35 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 06:00
84.000 HUF
232.75 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 17:37
18.800 HUF
52.09 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 15:20
90.000 HUF
249.38 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 06:27
65.000 HUF
180.10 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 16:19
28.717 HUF
79.57 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 15:01
149.999 HUF
415.62 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 17:37
1.500 HUF
4.16 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 12:01
8.500 HUF
23.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:15
7.250 HUF
20.09 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 06:00
36.000 HUF
99.75 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 18:12
23.745 HUF
65.79 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
387.92 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 19:00
69.000 HUF
191.19 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 18:00
69.000 HUF
191.19 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 17:23
55.135 HUF
152.77 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 17:22
45.600 HUF
126.35 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 10:17
4.000 HUF
11.08 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 15:23
5.976 HUF
16.56 USD