��rv��cska (0 tétel)
tóth ernő szobor
viharlámpa üveg
szlovénia
márvány doboz
aranyozott étkészlet
zsolnay iskoláslány
corning
falióra nagyméretű
bavaria szett
sitzendorf porcelán
fonott tároló
hímzésminta
murano virág
nachtmann
erdélyi ferenc
abc alföldi porcelán
zsolnay fedeles
hímzett díszpárna
diavetítő régi
vászonruha
fogasléc
fedeles kínáló
oszlop kő
komód terítő
herendi zoologique