10 pengő 1929 (13 tétel)
Feltöltve: 2023. szept. 17. 19:01
59.900 HUF
165.63 USD
Feltöltve: 2023. szept. 17. 19:10
89.900 HUF
248.59 USD
Feltöltve: 2023. szept. 17. 19:39
129.900 HUF
359.19 USD
Feltöltve: 2023. dec. 26. 12:10
106.000 HUF
293.11 USD
Feltöltve: 2023. dec. 26. 12:01
75.000 HUF
207.39 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 17:57
5.000 HUF
13.83 USD
söröspoharak
százados
bavaria feinsilber
lápisz ezüst gyűrű
szűzanya
botanikai nyomat
koncert plakát
salvador dali litográfia
ványai
láb réz
royal albert old country
köln
madaras festmény
tiszavasvári
kende judit
elemér göllner
hollóházi tea
platni
ítélet
upu blokk
fém falióra
porcelán vasaló
turmixgép
5 fillér 1948
ezüst 200 ft 1992