100 forint 2002 (6 tétel)
2002 Kossuth 100 Forint forgalmi sor PP gyönyörű aranyozással, Kossuth nem kopott! csak 3000 db! II.
32.900 HUF
90.90 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 09:35
5.900 HUF
16.30 USD
Feltöltve: 2023. szept. 13. 10:55
45.000 HUF
124.33 USD
Feltöltve: 2023. aug. 01. 06:27
7.000 HUF
19.34 USD
német györgy
barokk lámpa
angol nyelvű
női akt szobor
herendi szívalakú bonbonier
asztal kihúzható
rézlap
20 fillér 1921
töreky ferenc
zöld üvegkancsó
magyar korona
rézkilincs
porcelán hamutartó
régi papír
klinger
herendi alj
alim
szobor lámpa
szakkönyv
retro naptár
eozin nyuszi
lepárló
gyerek pohár
fésülködő szekrény
kerámia tyúk