100 forintos (14 tétel)
Lejárat: 2 nap 11 óra0 licit
4.700 HUF
4.700 HUF
4.200 HUF
11.67 USD
Ezüst 50 - 100 Ft-os pár jubileumi kiadása 1974. . Magyar Nemzeti Bank pár .
Eredeti MNB tokjában .
18.000 HUF
50.01 USD
Ezüst 50 - 100 Ft-os pár 1973 . Petőfi .
Eredeti MNB tokjában .
18.000 HUF
50.01 USD
Ezüst 50 - 100 Ft-os pár 1972 . Szent István .
MNB tokban .
18.000 HUF
50.01 USD
Lejárat: 2 nap 21 óra0 licit
25.000 HUF
69.46 USD
Lejárat: 3 nap 11 óra0 licit
2.800 HUF
2.800 HUF
2.300 HUF
6.39 USD
bankjegy kötegelő
kovácsoltvas falipolc
olimpikon
collector barbie
art deco tálalószekrény
rátonyi józsef
kristály desszertes
sellős gyűrű
orakisérő
dali rézkarc
antik sérült festmény
hummel iskolás
abc porcelán
négy ágú gyertyatartó
húsz pengő 1944
vasaló fogantyú
festett lakkfa
pannónia vasút
teás doboz fém
csendélet porcelán
angolpark
brilles nyaklánc
kispesti gránit váza
simeon gonzales
fundamenta