1851 (4 tétel)
viktória penny
közrefogva
királyi ernő
opál gyűrű 59
lámpa bázis
ajka üveggyár
merőkanál jelzett
bauhaus lerakó asztal
500pengő 1945
alföldi gyerek mesemintás
népi faragott tükör
berliner vállkendő
magyar csokoládé
arany korall karkötő
9 5 gyűrű
angol királyné
bécsi páncélos lovagszobor
restaurált darab
hímzett pipacs
mosonmegye
szd
karácsonyfadísz gyermek
sascha schneider
kávé kártyanaptár
alabástrom kutya szobor