1892 fill��r (0 tétel)
kisvakondos
alföldi porcelán kínáló tál
régi festett petróleum lámpa
antik karácsonyi képeslapok
lánchíd iii
szürke bőr táska
hímzett vászon terítő
erdélyi utakon
adeline
böőr vera
ifj kovács
húsvéti fémdoboz
artdeco porcelánfigura
wass albert díszkiadás
mid century éjjeliszekrény
fa karácsonyfadíszek
régi jelzett falitányér
szalma medvék
alföldi dáliás
cseh festmény
festett kínai váza
herendi nyon
zöldség festmény
szenteltvíztartó üveg
elefántos ékszer