1898 (5 tétel)
Gustav Rossi (1898-1976) olaj-vászon csendélet keretben gyönyörű festmény szignált német olasz festő
80.000 HUF
80.000 HUF
50.000 HUF
136.48 USD
Lejárat: 18 óra 16 perc0 licit
80.000 HUF
80.000 HUF
50.000 HUF
136.48 USD
Lejárat: 8 nap 18 óra0 licit
5.000 HUF
13.65 USD
modiano
palacktartó
tusrajz
wahorn andrás
porcelán kancsó
10 korona 1919
szemlér magda
konyhai eszközök
led zeppelin
5 forint 1946
postai
lénárt mihály
m kiss katalin
hippocrates
karkötő aranyozott
union
akác
kártyaasztal
diótörő figura
seres
ligeti erika
műhelylámpa
kristály pezsgős
lapostányér
autópálya