1935 (14 tétel)
Eladva: 2024. márc. 20. 10:56
Eladva: 2024. márc. 07. 20:33
56. Burgundi udvar francia kártya ASS (Dondorf) 1935 körül német és dán bélyegzéssel Kromolitográfia
BITAY ÁRPÁD (1900-1935) GOLGOTA 1927 JÉZUS A KERESZTEN NAGYMÉRETŰ OLAJ FESTMÉNY SZÉLES NAGY KERETBEN
Eladva: 2024. febr. 22. 13:06
baseball sapka
réz puttó
bencs gábor
tulipán herendi
sega
huszár festmény
5 pengő 1943
szecessziós kávés
hollóházi tányérok
milleniumi
diósi sándor
zsolnay eozin annuska
baktay ervin
royal porcelán
bányai
muránói kínáló
limitált
üveg cica
kaleidoszkóp
sherlock
golfütő
patika tégely
ebédlő szék
kikötő festmény
neográdyék