1936 (6 tétel)
Hugo Wulz (1936-2000) egyedi monográfia/litográfia, grafit szignós, kísérőlevéllel, és prospektussal
közel kelet
arany gömb fülbevaló
bécsi bögre
szász endre platina
hollóházi cseresznyevirág
art deco nipp
füles bőr fotel
förstner faddi dénes
ottó katalógus
blu ray
kiss farkas
art deco nyakék
halácsy
redon
méhsejt
buzás andrás
írásminta
kutyus
marx és mérei
bavaria arzberg
élesdy rézkarc
gránit medve
1996 forgalmi sor
csengős
gedeon irén