1974 (316 tétel)
Salvador Dali (1904-1989) "Ángel de la Victoria" 1974 Bronz SZOBOR EREDET igazolással
GYÜJTŐI - Befektetői DARAB!
420.000 HUF
1,149.50 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 22:59
196.000 HUF
536.43 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
84.000 HUF
229.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 11:36
4.550 HUF
12.45 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 17:49
3.900 HUF
10.67 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 19:49
12.000 HUF
32.84 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 06:40
220.000 HUF
602.12 USD
220.000 HUF
602.12 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 10:00
5.100 HUF
13.96 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 08:03
5.000 HUF
13.68 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 22:20
6.230 HUF
17.05 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 10:05
195.000 HUF
533.69 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 06:18
32.000 HUF
87.58 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 15:44
8.545 HUF
23.39 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 09:23
39.900 HUF
109.20 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 16:12
28.000 HUF
76.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 06:54
1.500 HUF
4.11 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 08:19
990 HUF
2.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 17:43
700 HUF
1.92 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 20:47
11.400 HUF
31.20 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 19:48
13.000 HUF
35.58 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 13:57
55.000 HUF
150.53 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 09:35
5.900 HUF
16.15 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 19:13
7.900 HUF
21.62 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 16:58
9.890 HUF
27.07 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 13:22
10.000 HUF
27.37 USD