1993 1000 forint (1 tétel)
gorka jelzett
abstract festmény
festmények portrék
retro zsenília karácsonyfa dísz
hőálló jénai
codello
alföldi porcelán tulipános
egyedi festéssel
alois kern
kutas lászló bronz szobor
antik cilinder
afrikai anyag
75 éves első
gyárablak
lancel
empire asztali lámpa
simeon gonzales
törzskönyv
pickwick tea
karácsonyfadísz majom
rézkarc halász
leon pilet
lüsztermázas váza
patay lászló festmény
mágneses társasjáték