20 peng�� (3 tétel)
hollóházi szobor
herendi gyümölcs mintás
kerámia tálak
irha bunda
aranyozott dollár
eozin vágyódás
hollóházi béke
dobrovszky
sörmelegítő
lakodalmas fazék
tészta szűrő
ezüstözött teáskanál
zsolnay kék csíkos
2 forint 1966
mozis
balaton akvarell
konyhai kerámia tároló
alföldi menza
gyertyatartó foncsorozott
fehérarany óra
tart
faragott elefánt
női bőrkabát
boros címke
piliscsaba