5 forint (7 tétel)
Lejárat: 7 óra 44 perc0 licit
5.900 HUF
5.900 HUF
3.900 HUF
10.79 USD
herendi mazurka
jozsefvaros
vasvári wertheimer
sas szobor
esküvői emlék
zsúrkocsi kerek
kerek étkezőasztal
porcelán hattyú
illatszer
8k arany
hímzett függöny
sámuel redford
pince
egyben
sérült porcelán
herendi fehér váza
balaton rézkarc
halász szabó sándor
antik ezüst kanál
pipetta
zsolnay memento mori
német miklós
régi falvédő
porcelán fogantyú
hagyma mintás porcelán