75 ��ves forint (0 tétel)
herendi tokaji
állólámpa búra
képeslap sport
bak medál
petrilla istván
salvador dali litográfia
kovács mihály
vörös kristály
pengő fillér
ruszlisüveg
vendéglátóipari
kották
zsolnay váza 27 cm
palermo
légli
rábalux
barackvirágos alföldi
vászon ing
10 forintos 1962
babylon
kék arany
bronz réz csillár
pécsely
antik házi áldás
beretva