Herendi tányér (22 tétel)
Nagy méretű herendi tányér Csiszár József festményével
Egyedi, jelzett darab
Lejárat: 3 nap 11 óra0 licit
15.000 HUF
15.000 HUF
10.000 HUF
27.63 USD
Lejárat: 10 nap 8 óra0 licit
48.000 HUF
48.000 HUF
10.000 HUF
27.63 USD
zsolnay eozin kereszt
abonyi ernő
moser kristály
2 fillér 1944
2 forint 1957
üveg ajtó
szódásüveg 2 dl
paróczi ágnes
apátfalvi falitányér
török jános sérült
deutsch
bronz relief
fatima
vidéki
lovag
art deco asztali lámpa
larimár fülbevaló
papp aurél
dosztojevszkij
régi persely
füzet
tűzzománc medál
hódmezővásárhelyi váza
március 15
100 schilling