Ibolyás porcelán (1 tétel)
Lejárat: 19 óra 13 perc0 licit
1 HUF
0.00 USD
kék csészealj
karácsonyi fényfüzér
antik fogas
téli táj festmény
képes nyelvmester
éjjellátó
aranyozott dollár
csehszlovák korona
lindner
diskay lenke
hagymatároló
porcelán sótartó
antik síléc
zsolnay mesés
szekrényóra
fejfedő
zsolnay szögletes
bogyó és babóca
ezüst nyaklánc fonott
asztali csendélet
antik buton
balaton akvarell
végh gusztáv
1000 forint 1998
bácskai