Zafír (5 tétel)
Eladva: 2024. febr. 06. 19:0413 licit
Eladva: 2024. febr. 15. 16:271 licit
Eladva: 2024. febr. 27. 19:0419 licit
aranyozott tányérok
pickwick tea
női szemüveg
j3
halászok rézkarc
bordás pohár
herendi nyon
francia talpas pohár
ezüst 13 latos
rolex pepsi
dg
istván hollóházi
csavart üveg
illetékbélyegek
indonéz ezüst
boris vallejo
ültetőkártya
retro virágmintás bögre
osztrák art deco
addiesdive
ezüst koponya gyűrű
b pengő unc
5 korona replika
versace nyakkendő
tömörgumi