abonyi ernő (5 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 05. 09:29
69.900 HUF
194.21 USD
zsolnay talpas
orosz agár
üveg ablakdísz
textima
ják péter
karácsonyi kerámia
angyalkás szenteltvíztartó
indamintás fehér
tassy béla
niklova
elemér göllner
tus akvarell
zsolnay eozin tulipán
karácsonyfa csúcs
zománcos zománcozott
zsolnay eozin sérült
hangya üveg
1 fillér 1926
fadd
zsolnay eozin szarvas
bavaria edelstein mária theresia
présház
üstház
laluk
délvidéki