akoya gy��ngysor (0 tétel)
mitológiai jelenetes porcelán
hall
vegyesekszer
intarziás bútor szekrény
antikbronz
füles köretes tál
barokk tálaló étkező garnitúra
vintage telefonasztal
mogyorós porcelán
antik asztali ra
pamela love
kereskedői
ón karácsonyfadísz
ritka szekrény
herend kávé készlet
sarkanyolo szentgyörgy medálok
olaj vászon festmény deák
régi színházi távcső
alt wien tej kiöntő
1941 madár
ritka 14
karácsonyfadísz behúzott gömb
fehérarany brill ékszer
napra
zsolnay eozin pipacsos váza