alf��ldi porcel��n k��v��ki��nt�� (0 tétel)
század
dolányi benczúr
húsvéti díszek
etióp tűzopál
lovag kereszt
pinczehelyi sándor
1893
lenin eozin
játék bababútor
antik faragott
montgomery
japán akvarell
antik étkező garnitúra
vedres
antik gyémánt fülbevaló
mosakodó készlet
talpas kád
ón tárgyak
1946 10
balogh józsef
alföldi barna csíkos
herendi kosárka
herendi tojás bonbonier
koloniál dohányzó asztal
ültető