alf��ldi porcel��n t��ny��rok (0 tétel)
3 részes
bakelit lemeztartó
alföldi sószóró
aranyozott érmék
szűrőtál
ezüst ékszercsomag
asztali ingás óra
teleszkóp
500 rubel
karácsonyi égősor
medgyesy
elka
american
ezüst golyóstoll
ezüst szipka
royal kávéskészlet
wenger
narancs váza
fery antal
utazó ikon
xviii századi
ungváry
horgolt tojás
targonca
retro karácsonyi dísz