alt wien porcel��n (0 tétel)
nagy mária
30000
rieger
golfos
perényi
blaha lujza
torockói
európa óra
borsos miklós rézkarc
katona portré
kisjézus
holland falitányér
hat szék
réz üvegasztal
turi polgár istván
ón kanál
dali litográfia
porcelán figura retro
régi kanapé
prágai
1992 5000
réz virágállvány
jelvény kitűző
kutya farkas
lps