antik fűszertartó (155 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 05. 19:25
399.999 HUF
1,105.21 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 17:08
30.000 HUF
82.89 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 10:56
3.900 HUF
10.78 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 09:40
3.900 HUF
10.78 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 09:39
3.900 HUF
10.78 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 10:44
1.299.000 HUF
3,589.17 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 22:05
67.000 HUF
185.12 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 05:08
8.500 HUF
23.49 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 19:51
85.000 HUF
234.86 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 07:37
2.399 HUF
6.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 06:44
32.000 HUF
88.42 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:33
65.000 HUF
179.60 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 18:53
18.000 HUF
49.73 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 23:27
96.000 HUF
265.25 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 23:07
65.000 HUF
179.60 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 22:56
13.900 HUF
38.41 USD
Feltöltve: 2024. márc. 17. 17:56
88.900 HUF
245.63 USD
Feltöltve: 2024. márc. 16. 17:08
79.900 HUF
220.77 USD
100 éves. antik, kristály fűszerszett, ezüstözött állványon, fűszerkrémes, olajos és fogvájó tartó
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
27.970 HUF
77.28 USD
Antik, kristály fűszer szett, ezüstözött, alpakka fűszertartó állványon, só, olaj, fűszerkémek
33.870 HUF
93.58 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 22:23
8.000 HUF
22.10 USD
Antik (1800)- as évek , Porcelán Só és Bors tartó! Virágokkal, virágmintákkal! Aranyozott díszítésel
14.900 HUF
41.17 USD
Feltöltve: 2024. febr. 29. 14:27
3.000 HUF
8.29 USD
Feltöltve: 2024. febr. 28. 12:12
25.000 HUF
69.08 USD