Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
antik váza (1.464 tétel)
A kategória kiemelt termékei:
1.990.000,-
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 07:38
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 22:00
1.691.500 HUF
4,609.32 USD
Meseszép 3részes hatalmas kínai kerámia váza. Nagyon szép kidolgozással. 170 cm magas kicsi hibával.
800.000 HUF
2,179.99 USD
Feltöltve: Tegnap, 20:09
99.000 HUF
269.77 USD
Feltöltve: Tegnap, 20:09
140.000 HUF
381.50 USD
Feltöltve: Tegnap, 19:41
1.200.000 HUF
3,269.99 USD
Feltöltve: Tegnap, 10:15
8.500 HUF
23.16 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 23:28
1.101 HUF
3.00 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 15:50
9.000 HUF
24.52 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 09:42
95.000 HUF
258.87 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 22:00
1.691.500 HUF
4,609.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 22:00
1.691.500 HUF
4,609.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 15:02
8.800 HUF
23.98 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 13:52
6.000 HUF
16.35 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 13:51
25.000 HUF
68.12 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 13:40
4.000 HUF
10.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 13:01
1.500 HUF
4.09 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 18:27
38.000 HUF
103.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 16:04
60.000 HUF
163.50 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 12:07
30.000 HUF
81.75 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
272.47 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 14:59
110.000 HUF
299.75 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 14:11
12.900 HUF
35.15 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 17:24
90.017 HUF
245.30 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.