aquincum aquazur (7 tétel)
Két kedves bájos Aquincum porcelán lányka kisasszony Ősz Szabó Antónia aquazur festés jelzett RITKA!
break
hímzett lenvászon
alföldi menzamintás tányér
textilipar
zsebkendő retro
porcelán vizes kancsó
alföldi dáliás
hollóházi porcelán dísztányér
art deco ezüstgyűrű
csokonai színház
lemezáru gyári játék
nagyméretű keleti figura
barokk keretes tükör
angol fém
balatoni szék
hajrá magyarok
herendi nyon
konfár gyula tájkép
aquincumi kisfiú nyuszival
addiesdive
porcelán tányérkészletek
szentkép imakönyvbe
drasche babszem
tordai tál
sunkid maci