arany tűzzománc (22 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 20. 15:32
FREYWILLE ékszer szett
FREYWILLE Kèzzel készült ,égetett tűzzománc ékszer
155.000 HUF
428.61 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 16:53
130.000 HUF
359.48 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 10:08
26.000 HUF
71.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 09:55
26.000 HUF
71.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 09:32
21.000 HUF
58.07 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 21:43
36.000 HUF
99.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 21:33
39.000 HUF
107.84 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 12:59
25.000 HUF
69.13 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 22:40
1.600 HUF
4.42 USD
1800-as évek tűzzománc kutya portrés nemesi ezüst bross arany-tűzzománc díszdobozában szív motívum!!
120.000 HUF
331.83 USD
FREYWILLE ékszer szett
155.000 HUF
428.61 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 09:27
350.000 HUF
967.83 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 10:01
2.900 HUF
8.02 USD
Feltöltve: 2023. okt. 01. 18:33
38.000 HUF
105.08 USD
Feltöltve: 2023. szept. 02. 13:03
5.500 HUF
15.21 USD
Feltöltve: 2023. júl. 13. 18:03
7.990 HUF
22.09 USD
rs
koh
14 k arany ra
varrt
verőcze
zsolnay kávéscsésze kistányér
5 peng 1926
fakitermelők
viktória mintás herendi kagyló kínáló
olaj vászon festmény deák
romkert
füredi gábor
milasz
ezüst karkötő turmalin
lord bakelit lemezek
tag heuer női
karácsonyfadísz pók
simon m veronika festmény
kincsem 2024
fáklyaláng
zsolnay ra
angol királyné
antik szekrény restaurált
100 forint 2022
piros köves bizsu fülbevaló