armand (32 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 17:51
240.000 HUF
661.76 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 16:22
140.000 HUF
386.03 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
386.03 USD
Schönberger Armand? Zseniális pasztell-vegyesteknika Schönberger jelzés. keretben mérete:60 x 50 cm.
95.000 HUF
261.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 13:13
463.000 HUF
1,276.64 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 21:24
48.000 HUF
132.35 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 17:13
102.000 HUF
281.25 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
61.000 HUF
168.20 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 18:29
28.000 HUF
77.21 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 20:31
120.000 HUF
330.88 USD
Feltöltve: 2023. dec. 13. 04:55
120.000 HUF
330.88 USD
Feltöltve: 2023. szept. 22. 07:11
9.500 HUF
26.19 USD
Feltöltve: 2023. szept. 16. 04:58
165.000 HUF
454.96 USD
Feltöltve: 2023. máj. 23. 21:00
30.000 HUF
82.72 USD