asztalka kerek (0 tétel)
a méh
karácsonyi asztalterítő
bozsik váza
erzsi novák
herendi village pottery
vakizasi
holland falitányér
olaj lámpás
citromos
hencz jános
borsos miklós rézkarc
görög tányér
férfi pulóver
párduc szobor
macska medál
martinász
gyertya csipesz
porcelán paraszt tál
ma g u s
karácsonyi dioráma
ír csipke
aranyozott falióra
orosz bross
kétrétegű
zsakó istván