bútorok (8.567 tétel)
130.000,-
Feltöltve: 2024. máj. 05. 11:34
Feltöltve: 2024. máj. 06. 02:08
65.000 HUF
179.69 USD
250.000 HUF
691.10 USD
Különlegesen szép intarziákkal készített Olasz? Art deco stílusú bárszekrény kihúzható pohártartóval
350.000 HUF
967.54 USD
449.990 HUF
1,243.95 USD
Különlegesen szép és igen ritka Majolika posztamens. Angyalokkal és virágokkal díszitett. 80cm magas
480.000 HUF
1,326.91 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 09:45
300.000 HUF
829.32 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 18:25
120.000 HUF
331.73 USD
Feltöltve: Ma, 21:06
89.000 HUF
246.03 USD
Feltöltve: Ma, 21:01
165.000 HUF
456.13 USD
seneca
holland ház
50 fillér 1972
zsolnay dobozka
royal albert lady carlyle
horváth magda
balatoni rézkarc
cseh hamutartó
somlai tibor
reflexes
karácsonyfadísz maci
asztai csaba
üvegtégelyek
karácsonyfadísz cseh
porcelán csoki
porcelán lovas fogat
szentendrei házak
nógrádi gábor
bronzérem
fali��ra
világszép nádszál kisasszony
varrós készlet
báránygyapjú
kayseri
hímzett kardigán