balcz�� edit (0 tétel)
kézi csomózású futó
bere istván
ferraris
nagy kézi szőnyeg
antik onix
1972 december
meisseni porcelán étkészlet
thieme
rózsaolaj tartó
bella mintás
tóbiás györgyné
deco csillár
szende dezső
egyedi festéssel
kicsi tányér
art deco sérült
gabe
hudák
hertay mária rézkarc
horgolt vállkendő
1972 július
téli festmények
antik kandaló
faragott fakeret
antik sérült festmény