bambisüveg (2 tétel)
karóra szíj
opál fülbevaló ezüst
5 márka 1936
bartos endre
klumpa
rodolfo
harcos
cérnametélt
zeiss távcső
bronz állólámpa
hódi
rézkarc virág
aranyozott képkeret
indiai réz váza
szabó györgy
hollóházi porcelán készlet
vass áron
árverés
gémeskút
román lei
lila alföldi
aromalámpa
china
aquincum zsiráf
újházy ferenc