Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
barokk szekrény (86 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 08. 16:57
550.000 HUF
1,531.28 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 10:27
187.500 HUF
522.03 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 07:23
52.000 HUF
144.78 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 12:11
150.000 HUF
417.62 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 14:39
170.000 HUF
473.31 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 09:44
155.000 HUF
431.54 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 21:10
75.000 HUF
208.81 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 23:55
45.000 HUF
125.29 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 13:37
325.000 HUF
904.85 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 14:21
98.000 HUF
272.85 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 08:55
300.000 HUF
835.25 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 18:15
100.000 HUF
278.42 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
278.42 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
angol asztal
hollóházi unicum
matzon
periszkóp
népi szoknya
villanymotor
geodézia
rágógumi
svéd bélyeg
zsolnay doboz
tcm
pszichológia
alföldi mokkás
üveg nehéz
bécsi rózsás
mária fa szobor
ezüst kiöntő
herendi vázák
régi cserép
türkmén
hímzett díszpárna huzat
ckm
fischer kerámia
némethy
sarokgarnitúra