bieder keret (16 tétel)
August Canzi 1848. Női Portré Eredeti Laparanyozott Keretben Canzi Ágost Bieder Biedermeier Festmény
150.000 HUF
414.46 USD
Feltöltve: 2024. márc. 25. 06:22
128.000 HUF
353.67 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 21:29
98.000 HUF
270.78 USD
Feltöltve: 2024. febr. 27. 15:08
86.500 HUF
239.01 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 16:42
75.000 HUF
207.23 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 14:25
69.900 HUF
193.14 USD
Feltöltve: 2023. dec. 18. 13:22
59.900 HUF
165.51 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 21:40
39.800 HUF
109.97 USD
Art Deco,Keret , Hatalmas Àllotükör, Festmény keret, kivàló dekorációnak,Retro ,Bieder, Szecessziós.
29.800 HUF
82.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 08:38
19.900 HUF
54.99 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 04:55
15.999 HUF
44.21 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 05:01
14.999 HUF
41.44 USD
gondos józsef terrakotta
futószőnyeg előszoba
régi kép fotó
ussr watch
hummel cipész
opál gyűrű 59
zsolnay fi
elektromos ra
rejtélyei
szobor ra
art deco kp
alföldi rózsás teás
zene cd classical
csavart virág
tóth ferenc
zsolnay kék csészealj
fotó puska
1000 peng 1945
ritka festett karácsonyfadísz
star wars szerepjáték
stilleto
színes linómetszet 1910
kovácsoltvas kerti hintapad
1945 5 peng
varázslatos utazás